Kemah Kardere Köyü Derneği’nin 2018 Yılı Olağan Genel Kurulu Yapıldı.

0
38

DERNEK BAŞKANI YUSUF GÜNDÜZ GÜVEN TAZELEDİ

İSTANBUL – Kemah Kardere Köyü Derneği’nin 2018 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı Kasımpaşa’da bulunan dernek lokalinde gerçekleştirildi. Yapılan seçimde; uzun süredir Dernek Başkanlığı görevini yürüten Yusuf GÜNDÜZ, güven tazeleyerek tekrar 2 yıl Kemah Kardere Köyü Dernek Başkanlığı’na seçildi.

Genel kurul toplantısında sırasıyla divan başkanlığı seçimi, bütçe’nin okunması, başkan ve üyelerinin konuşmalarının ardından seçime geçildi. Yapılan seçim sonrası genel kurul mevcut yönetime devam dedi.

Dernek Başkanı Yusuf GÜNDÜZ yaptığı teşekkür konuşmasında; önümüzdeki dönemde de çeşitli projelerle köyümüze hizmete devam edeceklerini; bunlardan ilk etapta Köy Konağı’nın yapılması, Aksu su borularının genişletme çalışmaları ve Gölet yapımı için üyelerden ve komşulardan destek beklediklerini belirtti. El birliği ile bundan önce olduğu gibi bundan sonrada bu birlik ve beraberlik olduğu müddetçe başaramayacakları bir iş olmayacağını; bu gücü de öncelikle köy derneğinin yaklaşık yetmiş yıllık tarihi mirasından geldiğini ifade etti. Bu vesile ile bugüne kadar köyümüze emek veren büyüklerimizi ve yine bu konuda desteklerini esirgemeyen kamu yöneticilerine minnet ve şükranlarını sunarak konuşmasını tamamladı.

Ayrıca; Genel kurula toplantısına komşu köylerden Bozoğlak Köyü Dernek Başkanı Birol BABACAN, Karacalar Köyü Dernek Başkanı Melih ÇALIK ve Çiğdemli Köyü Dernek Başkanı Resul GÜLCAN katılmıştır.

Toplantıda bir konuşma yapan Bozoğlak Köyü Dernek Başkanı Birol BABACAN, burada bulunmaktan dolayı mutlu olduklarını; sorunların ve çözümlerin genel olarak Kemah Köyleri için de benzer olduğunu; kendilerininde ihtiyaç olduğu her durumda yardımlaşma ve dayanışmaya hazır olduklarını ifade ederek; kendilerini ağırladıkları için yönetime ve kurula teşekkür ettiler.

Ayrıca; Kemah Kaymakamı Ahmet KARAASLAN ve Kardere Köyü Muhtarı Vahdettin ADIYAMAN, mesaj göndererek başarı dileklerini iletmişlerdir.

Yeniden Kemah Kardere Köyü Dernek Başkanlığı’na seçilen Yusuf GÜNDÜZ ve Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik eder, Köyümüze, Kemah’ımıza hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz.

YÖNETİM KURULU VE ORGANLARI

Yönetim Kurulu Üyeleri

Yusuf GÜNDÜZ
Okan MOL
Mehmet Ali ADIYAMAN
Mesut ÇAKAR
Turgay YENİGÜN
Serdar ÇAKAR
Celalettin YÜCEL
Ayhan YENİGÜN
Murat TANYILDIZ

Yedek Yönetim Kurulu Üyeleri

Mehmet KURT, Sinan ADIYAMAN, Cuma KURT, Yusuf TANYILDIZ, Turgut YENİGÜN

Denetleme Kurulu Üyeleri

Rıdvan BİLGİÇ, Şaban ADIYAMAN, Alpaslan ÇAKAR

Yedek Denetleme Kurulu Üyeleri

Ömür CANPOLAT, Mehmet YENİGÜN, Evren KARA

 

Haber & Fotoğraflar
Abdullah Bozdemir
Kardere.com, 11.03.2018

 

[envira-gallery id=”1552″]

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz